Rain Beat

149,15 KM

CIJENA 149,15 KM

POPUNITE FORMULAR ZA UPIT KLIKOM OVDE 

Poošaljite mejl na mocsjemena@gmail.com

Kategorija:

Rain® Beat BiH – cvekla, L-arginin i biljni antioksidansi

Rain Beat je dodatak ishrani kompanije Rain International koji kombinuje cveklu, L-arginin, nar, sjemenke grožđa, brusnicu, borovnicu, hibiskus i odabrane vitamine u praktičnim stick pakovanjima.

Rain Beat je namijenjen osobama koje žele da svoju svakodnevnu ishranu dopune pažljivo odabranim biljnim sastojcima i aminokiselinom L-arginin, posebno uz aktivan životni stil.

Pakovanje: 1 kutija – 30 stick kesica
Cijena sa PDV-om i dostavom: 149,15 KM
QV/CV: 33
Upotreba: 1 stick pakovanje dnevno

Rain Beat cijena u BiH

Redovna cijena proizvoda Rain Beat u Bosni i Hercegovini iznosi 149,15 KM, sa uračunatim PDV-om i dostavom.

Jedno pakovanje sadrži 30 pojedinačnih stick kesica, što odgovara približno jednom mjesecu korištenja prema preporučenom načinu upotrebe od jedne kesice dnevno.

Šta je Rain Beat?

Rain Beat je formula kompanije Rain International koja kombinuje sastojke biljnog porijekla sa L-argininom.

Posebno se izdvaja kombinacija cvekle i L-arginina, uz dodatak biljnih sastojaka bogatih prirodnim antioksidansima.

Formula sadrži i prah sjemenki nara, sjemenki brusnice, borovnice i sjemenki grožđa, ekstrakt cvijeta hibiskusa, silicij iz bambusa i vitamine.

Rain Beat ne sadrži kofein niti klasične stimulanse, zbog čega može biti praktičan izbor za osobe koje traže dodatak ishrani uklopljen u aktivan način života.

Rain Beat sastav – ključni sastojci

Cvekla

Cvekla je prirodni izvor prehrambenih nitrata.

Nitrati iz hrane povezani su s fiziološkim procesima stvaranja dušikovog oksida u organizmu. Zbog toga se cvekla često koristi u ishrani fizički aktivnih osoba.

L-arginin

L-arginin je aminokiselina koja učestvuje u brojnim metaboličkim procesima u ljudskom organizmu.

Takođe predstavlja prekursor u procesu stvaranja dušikovog oksida, zbog čega se često nalazi u suplementima namijenjenim fizički aktivnim osobama.

Kombinacija L-arginina i cvekle jedna je od glavnih karakteristika Rain Beat formule.

Nar, sjemenke grožđa, brusnica i borovnica

Rain Beat sadrži kombinaciju:

  • praha sjemenki nara
  • praha sjemenki grožđa
  • praha sjemenki brusnice
  • praha borovnice

Ovi biljni sastojci prirodno sadrže različite polifenole i druge biljne komponente.

Upravo kombinacija različitih biljnih izvora čini Rain Beat zanimljivim dodatkom svakodnevnoj ishrani.

Ekstrakt cvijeta hibiskusa

Hibiskus je biljka poznata po prirodnom sadržaju različitih biljnih jedinjenja, uključujući polifenole i organske kiseline.

Rain Beat koristi ekstrakt cvijeta hibiskusa kao dio svoje kompleksne biljne formule.

Silicij iz bambusa

Formula sadrži i silicij dobijen iz bambusa, čime se dodatno proširuje kombinacija sastojaka proizvoda Rain Beat.

Zašto odabrati Rain Beat?

Rain Beat može biti interesantan osobama koje žele praktičan dodatak svakodnevnoj ishrani jer:

✔ sadrži cveklu kao prirodni izvor nitrata
✔ sadrži aminokiselinu L-arginin
✔ kombinuje više biljnih sastojaka
✔ sadrži nar, brusnicu, borovnicu i sjemenke grožđa
✔ sadrži ekstrakt hibiskusa
✔ ne sadrži kofein i klasične stimulanse
✔ dolazi u praktičnim pojedinačnim stick pakovanjima
✔ jednostavno se priprema sa vodom
✔ pogodan je za aktivan stil života

Kako se koristi Rain Beat?

Preporučena upotreba je:

1 stick pakovanje Rain Beat dnevno pomiješati sa približno 240 ml vode.

Za fizički aktivne osobe proizvod se može koristiti u skladu s deklaracijom i preporukama proizvođača.

Uvijek se pridržavajte preporučene dnevne doze navedene na originalnom pakovanju proizvoda.

Koliko traje jedno pakovanje Rain Beat?

Jedna kutija sadrži 30 stick kesica.

Ako se koristi jedna kesica dnevno, jedno pakovanje Rain Beat traje približno 30 dana.

Rain Beat – često postavljana pitanja

Šta je Rain Beat?

Rain Beat je dodatak ishrani kompanije Rain International koji kombinuje cveklu, L-arginin i više biljnih sastojaka, uključujući nar, brusnicu, borovnicu, sjemenke grožđa i hibiskus.

Kolika je Rain Beat cijena u BiH?

Cijena jednog pakovanja Rain Beat iznosi 149,15 KM sa PDV-om i dostavom.

Koliko kesica sadrži Rain Beat?

Jedna kutija sadrži 30 stick kesica.

Kako se koristi Rain Beat?

Jedno stick pakovanje pomiješa se sa približno 240 ml vode, prema uputstvu proizvođača.

Da li Rain Beat sadrži kofein?

Prema informacijama o proizvodu, Rain Beat je formulisan bez kofeina i stimulansa.

Koji su glavni sastojci Rain Beat proizvoda?

Među glavnim sastojcima nalaze se cvekla, L-arginin, nar, sjemenke grožđa, brusnica, borovnica, hibiskus i silicij iz bambusa.

Da li je Rain Beat lijek?

Ne. Rain Beat je dodatak ishrani i nije lijek. Dodatak ishrani nije zamjena za raznovrsnu i uravnoteženu ishranu i zdrav način života.

Rain Beat narudžba u Bosni i Hercegovini

Rain Beat možete naručiti direktno putem naše stranice ili slanjem podataka za narudžbu.

Za narudžbu je potrebno poslati:

  • ime i prezime
  • adresu za dostavu
  • broj telefona

E-mail za narudžbe: mocsjemena@gmail.com

Dostupna je i Facebook stranica ZdravljeizSjemenki.

Cijena Rain Beat: 149,15 KM
Pakovanje: 30 stick kesica
PDV i dostava: uključeni u cijenu

Rain Beat i drugi Rain proizvodi

Rain Beat se može uklopiti u širi izbor Rain proizvoda, u zavisnosti od individualnih potreba i načina ishrane.

Proizvođač ga kombinuje i sa proizvodima Soul / Soul Red i Form.

Ako istovremeno koristite više dodataka ishrani, provjerite deklaracije kako biste izbjegli nepotrebno udvostručavanje pojedinih sastojaka.

Naručite Rain Beat u BiH

Ako tražite Rain Beat u Bosni i Hercegovini, proizvod možete naručiti po cijeni od 149,15 KM sa uključenim PDV-om i dostavom.

Jedno pakovanje sadrži 30 praktičnih stick kesica i kombinuje cveklu, L-arginin i odabrane biljne sastojke u jednostavnom obliku za svakodnevnu upotrebu.

Naručite Rain Beat i unesite praktičnu kombinaciju biljnih sastojaka u svoju svakodnevnu rutinu.

Važna napomena

Rain Beat je dodatak ishrani i nije namijenjen za dijagnostikovanje, liječenje ili sprečavanje bolesti. Ne prekoračujte preporučenu dnevnu dozu. Ako koristite lijekove, imate zdravstveno stanje, trudni ste ili dojite, prije korištenja dodataka ishrani posavjetujte se sa ljekarom ili farmaceutom.

Recenzije

Još nema recenzija.

Budi prvi koji će recenzirati “Rain Beat”

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *